Akcent z Hrabského -Takyj ja parobok

 
Info:   
Veľkosť:134 MB
Kvalita:  128 Kbps mp3

Tracklist   

01. Hudobná skupina - Akcent z Hrabského -Takyj ja parobok - Májový vecer (3:37)
02. Hudobná skupina - Akcent z Hrabského -Takyj ja parobok - V tom sírom poli (2:14)
03. Hudobná skupina - Akcent z Hrabského -Takyj ja parobok - Takyj ja parobok (3:10)
04. Hudobná skupina - Akcent z Hrabského -Takyj ja parobok - Trencianský zámecek (2:16)
05. Hudobná skupina - Akcent z Hrabského -Takyj ja parobok - Mam frajirku, Ja parobek (4:15)
06. Hudobná skupina - Akcent z Hrabského -Takyj ja parobok - Resovsky parobok - Zlamala sja (4:11)
07. Hudobná skupina - Akcent z Hrabského -Takyj ja parobok - Od vcera vecara (3:00)
08. Hudobná skupina - Akcent z Hrabského -Takyj ja parobok - Na perseho maja (1:26)
09. Hudobná skupina - Akcent z Hrabského -Takyj ja parobok - Tu stuj konu Pejka (2:55)
10. Hudobná skupina - Akcent z Hrabského -Takyj ja parobok - Uz vecor vecorije (2:18)
11. Hudobná skupina - Akcent z Hrabského -Takyj ja parobok - Vydalas mna mamko (2:58)
12. Hudobná skupina - Akcent z Hrabského -Takyj ja parobok - Hanicko rozkosna (3:19)
13. Hudobná skupina - Akcent z Hrabského -Takyj ja parobok - Oj ci to kosa tupa (2:16)
14. Hudobná skupina - Akcent z Hrabského -Takyj ja parobok - Stali bucka, Dobry lude (4:31)
15. Hudobná skupina - Akcent z Hrabského -Takyj ja parobok - A v nedilu rano (2:11)
16. Hudobná skupina - Akcent z Hrabského -Takyj ja parobok - Ja do lesa, Mila moja (5:02)
17. Hudobná skupina - Akcent z Hrabského -Takyj ja parobok - Sive husi, Zaspala Hanicka (2:50)
18. Hudobná skupina - Akcent z Hrabského -Takyj ja parobok - Kacmar kacmar, Ej orano (4:39)
19. Hudobná skupina - Akcent z Hrabského -Takyj ja parobok - Ponad vodu lavka (2:21)

https://cloud.mail.ru/public/4rMv/xMFDtjmck