minus-star: Форум создан в помощь музыкантам, вокалистам и просто любителям музыки...

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Вчителям муз.-мистецтва в ЗОШ (Full)

Сообщений 301 страница 330 из 366

301

Вот материалы к урокам 1-2-5 классы Форум 
http://www.polinasavran.tk/forum/2

Отредактировано polina.chechelniczkaya (2013-10-20 01:23:43)

+2

302

polina.chechelniczkaya написал(а):

Вот материалы к урокам 1-2-5 классы Форум

Не понятно где, укажите поточнее

0

303

morozova написал(а):

Не понятно где, укажите поточнее

да, подскажите....

0

304

Кто-то на пути к сайту уже рекламу "Ролки" подкинул, быстрые... просто перейдите по ссылке на следующей странице                http://www.polinasavran.tk/forum/2 , выберите нужную категорию (по классам), и просмотрите мои сообщения на форуме, там ссылки на скачивание файлов с Яндекс диска. --
Каталог Файлов http://www.polinasavran.tk/load

Отредактировано polina.chechelniczkaya (2013-10-20 01:41:33)

+2

305

polina.chechelniczkaya написал(а):

ШУКАЛА ВІДПОВІДЬ НА ВАШЕ ПИТАННЯ (сама зацікавилась, чи дозволено вносити зміни) ЗНАЙШЛА СЛІДУЮЧЕ:     

МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ НА 2013-2014 н.р.     м.Черкаси методист  Гловацький С.В. (повністю не копіювала- тільки потрібний абзац).

Новим у початковій школі є вивчення музичного мистецтва у 2 класі за новою програмою. Звертаємо увагу на оновлення змісту навчальної діяльності учнів на засадах оновленого державного стандарту початкової школи та нової програми (2011 р.).  Змістом навчальної діяльності на уроках 2 класу стає уведення учнів у світ  пісні, танцю і маршу  як головних сфер музичної образності, що пронизують усю класичну та сучасну симфонічну й камерну, вокальну й інструментальну музику; поглиблюють уявлення учнів про зв’язок музики з життям, допомагають усвідомити виражальні  та зображальні можливості музики, осягнути виражальне значення елементів музичної мови, повніше пізнати внутрішній світ людини, відчути красу навколишнього світу. Репертуар для музичного сприймання і виконання має три розділи: основний матеріал (за концепцією та програмою Д.Кабалевського), додатковий матеріал (насичений творами сучасних композиторів), варіативний матеріал (побудований за програмою О.Лобової). Вчителю надається можливість вносити корективи щодо репертуару (у межах 10%), використовуючи додатковий, варіативний та етнорегіональний матеріал з аналогічними художньо-педагогічними якостями. Критеріями відбору  музичного матеріалу є його художня цінність і захопленість для учнів, педагогічна доцільність (чогось навчати), виховна значимість (сприяти вихованню моральних ідеалів і естетичного смаку).

Думаю тут ви знайшли відповідь на ваше питання.

Отредактировано polina.chechelniczkaya (2013-09-28 20:45:15)

В новій програмі зовсім по іншому трактується заміна музичного матеріалу, там немає ніяких 10 %, програма розрахована на творчих вчителів, головне щоб матеріал відповідав темам програми.

Отредактировано n119 (2013-10-27 20:52:34)

+1

306

Дякую Вам за повідомлення! Бачу в нашій справі ще незрозумілим залишається багато, але разом знайти відповіді на них набагато легше.Добре,що в наші часи існують форуми і ми маємо можливість обмінятись інформацією, та вирішувати важливі питання стосовно нашої професії.

А головне, що люди небайдужі і при першій нагоді допомагають колегам !!!

Отредактировано polina.chechelniczkaya (2013-10-28 14:57:05)

0

307

polina.chechelniczkaya, n119
Дякую за відповідь. Дійсно, згідно методичних рекомендацій в початкових класах дозволено вчителю змінити 10% матеріалу для сприймання та виконання (це приблизно 1 пісня для вивчення і 3 твори для слухання), правда, з дивним поясненням "з варіативного та додаткового матеріалу". Але я писав про 5 клас. В програмі нема списку творів для виконання та сприймання. Тобто, вчитель сам має підібрати ці твори згідно свого бачення програми. Але, з іншого боку, уроки прив'язуються до підручника. І вчитель бере ті твори, які є в підручнику. Саме цим я і цікавився. Чи треба сліпо йти по підручнику, чи вчитель має якийсь простір для маневру? Тут не йдеться про 10%, бо програма не передбачає конкретних творів. Саме прив'язаність до підручника ніде не регламентується. А в самому підручнику є твори, які, на мою думку, не відповідають віковим критеріям, як з точки зору голосового діапазону, так і з точки зору розуміння п'ятикласниками самого змісту твору. Особисто я "Пісню на добро" замінив на "Пісеньку джури", добавив в кінці навчального року пісню "Літо золоте" Янушкевич. Мені не страшно, що хтось з "ревізорів" мені закине відхилення від підручника, бо в таких випадках в мене завжди заготовлена відповідь: "Як керівник творчої групи я маю право на експеримент". Але не кожен може знайти відповідь на закиди перевіряючих, та й не кожен осмілиться відстоювати свою точку зору.
Мене цікавить, як поступили вчителі в 5 класі - дотримуєтеся підручника чи вносите своє?
Яка позиція методистів та інспекторів з цього питання в різних куточках України?
Можете вважати це своєрідним опитуванням.

Отредактировано RWT (2013-10-28 19:26:52)

0

308

Моя позиція ще з початку трудоворї діяльності - обирати ті  твори,  які доступні  дітям для  сприйняття та  виконання,  які  цікаві дітям ( а не  тьотям - дядям десь  "згори"), які є надбання  світового музичного мистецтва і  які представляють музичну культуру України. А ті, хто  складає оті "основні та  варіативні твори"  звідки  їх  тільки  викопують? Коли починала працювати - підручників не було і "привязати" до них ніхто не міг,   чесно кажучи, твори змінювала  часто,і набагато більше  10% але лише  тому , що  важко  було знайти саме те, що пропонувала Програма. Тай  чиновникам ніколи не  було діла до музики - уроку, забутого Богом. Хіба то  урок? Забавка,  аби діти не плакали. Чи  багато Вас  перевіряли за  весь  час роботи? Коли вчилась в  училищі,  мій  викладач казав таке:"Ніколи нікого не бійсься  ( тобто перевірку). Ніхто краще за тебе в школі  не знає предмет і музику  вцілому. Якщо  впевнена в  собі, знаєш досконало  методику,  любиш  свій предмет і тих,  кого навчаєш - завжди доведеш  свою правоту". По  цьому принципу й  працюю досі.

0

309

Можливо у когось є супровід до пісні Ведмедеря "Плескай-тупай". Дуже потрібно. Наперед дякую.

0

310

Руслано, мені подобається Ваш оптимізм. В цілому Ви написали правильно. Проте, погодьтеся, в останні років 5 різко зріс формалізм в освіті. І той перевіряючий, який, найскоріше, не лише знає музику та методику музики гірше Вас, а, можливо, взагалі їх не знає, просто візьме програму, Ваше планування і почне не просто портити Вам настрій, а робити висновки, що Ви не знаєте програми, методичних рекомендацій і що Вам не місце в школі. І будете Ви це слухати на всіх нарадах. засіданнях, педрадах... І ніякі Ваші посилання на вікові психологічні особливості дітей його не зворушать, бо в нього на першому місці - ІНСТРУКЦІЯ, де сказано, що вчитель вчить відповідно програми затвердженої МОН. Не знаю як у Вас, а в нас в відділі освіти по 2-3 людини на шкільний предмет. Раніше був методист і інспектор, а зараз на більшість предметів ще є спеціаліст. І якщо з методистом можна поговорити, доказуючи своє бачення проблеми, то з тими двома - розмовляти нічого. Крок вліво, крок вправо - ... А перевіряти вони люблять!!! А як радіють, коли крапка не в тому місці стоїть! Помилку знайшли! Не даремно зарплату отримують!
Так ось, щоб не доказувати, що я не слон, завжди стараюся мати козир в рукаві у вигляді інструкції, про яку ще перевіряючий не знає. А якщо такого козиря нема, то там, де мене можуть загнати на слизьке, я прагну знати все. Тому-то я, вже замінивши твори, цікавлюся думкою інших вчителів. Адже тут спілкуються практики, які знають цю всю кухню з середини.

+1

311

Насправді тема цікава.Я ще в цьому році нічого не змінювала у 5 класі, та мала велике бажання (очевидно-не тільки я).
У попередній відповіді (я мабуть не все прочитала про те, що ви мали на увазі  зміни у 5 класі). :writing:  :whistle:

0

312

Помогите, пожалуйста, со сценарием на презентацию класса. Можно и песни. Спасибо!

0

313

Добрый всем вечер!Подскажите,пожалуйста,где можно скачать В.Дяченко"Сердитый гном".

0

314

конспекти уроків з музичного мистецтва для 8 класу і для 5 класі по Кондратовій є тут
http://muzyka.ucoz.ua/

Отредактировано роман1111985 (2013-12-11 22:22:40)

0

315

роман1111985 написал(а):

конспекти уроків з музичного мистецтва для 8 класу є тут
http://musteztwo.ucoz.ua/

Вы сначала положите туда материал, а потом давайте ссылку, или этот прикол для посещаемости сайта??   http://mysmiles.ru/super_smilies041.gif

+1

316

Іннет, це Роман щось перемудрував з налаштуваннями сайту: в нього зникло головне меню, а без нього не можна попасти в файловий архів. Я вчора був в нього на сайті, там дійсно було кілька конспектів для 8 класу та інші матеріали. Три файли скачав і собі. А сьогодні - нема меню й... пусто. Я думаю, він виправить, хто з нас не робив помилок, коли починав свій шлях в віртуальному просторі. :=(

0

317

Виправлено!!! Вибачаюсь за технічні незручності!
http://muzyka.ucoz.ua/

0

318

роман1111985 написал(а):

Виправлено!!! Вибачаюсь за технічні незручності!
http://muzyka.ucoz.ua/

Приймається.
Дякую за матеріал.    http://mysmiles.ru/super_smilies012.gif

0

319

Шановні колеги!Терміново потрібно слухання музики і фонохрестоматію на ІІ семестр для 2 класу по Лобовій.Можливо в когось є?Поділіться,будь-ласка.Буду дуже вдячна!

0

320

не знаю, чи це, бо працюю по Аристовій, але на сусідньому форумі
Фонотека по Лобовій для 2 класу

0

321

Domik Olga
--

0

322

Колеги, в себе на сайті виставив матеріали апробації підручників "Музичне мистецтво" Аристової для 2 та 5 класу.

+1

323

Шановні колеги!   :flag:
Планування для 6 класу по Аристовій маєте?
Поділіться, будь ласка!  :writing:
Дякую!  :love:

0

324

Дякую всім , хто ділиться важливою інформацією !Творчого натхнення вам!!!!

0

325

Шановні колеги! Може хтось із вас має календарне планування для 3 класу за новою програмою!? Буду дууууууже вдячна!!!!!

0

326

Забула додати!!!уточнюю- календарно - тематичне планування для 3 класу за новою програмою-за підручником Лобової

0

327

Пошукайте тут  http://vk.com/board46984454

0

328

Ребята,что нас не убьет - сделает еще сильнее!

0

329

календарне планування для 6 класу, складене Л. Аристовою

шановні колеги, в журналі "Мистецтво та освіта" №3 (73)’2014 надруковано календарне планування для 6 класу, складене Л. Аристовою за підручником
Масол Л. М. Музичне мистецтво: підруч. для загальнсосвіт. навч. закл. 6 кл. / Л. М. Масол, Л. С. Аристова. - X.: Сиция, 2014. -160 с.: іл.

Дякую Автору!!!!!!!

календарне планування для 6 класу, авт. Л.Аристова

+3

330

Щиро дякую!

0



Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно