minus-star: Форум создан в помощь музыкантам, вокалистам и просто любителям музыки...

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » minus-star: Форум создан в помощь музыкантам, вокалистам и просто любителям музыки... » Сценарии к праздникам » Сценарій святкування Дня Молоді та Дня Конституції


Сценарій святкування Дня Молоді та Дня Конституції

Сообщений 1 страница 10 из 10

1

Сценарій святкування Дня Молоді та Дня Конституції
/ Сцена у міському гідропарку святково прикрашена,
звучать позивні, виходять ведучі /
Ведуча: Крокує літо в зелені в цвіту,
Оновлюється вся наша держава,
Своє майбутнє – зміну молоду,
Віншує щиро славна Україна.

Життя іде... Такий закон природи,
Усе міняється, усе тече,
На вищий свій щабель невпинно юнь підходить,
І гідно у майбутнє надбання несе.

Нехай живе одвічно наша молодь,
Нехай в серцях завжди цвіте весна,
Хай вітає червень стоголосий,
Бо святкує молодість сама.

Ведуча: Доброго дня, шановні добродії! Доброго святкового дня, жителі та гості, молодь нашого міста. З днем юні, краси та любові. З святом молоді всіх вас!
Ведуча: Юність – час окрилених мрій і творчого дерзання, роки пошуку, незвіданої дороги, різнобарв’я життя. Юність  - це молодість, здоров’я, це віра у завтрашній день.
Ведуча: Саме вам, молодим будувати нашу Незалежну Україну. Тож дозвольте сьогодні привітати вас, ще з одним святом – Днем Конституції України.
                Я народ, я творець Конституції,
                І тому я підношу як стяг,
                Як здорбуток всіх літ революції,
                Конституцію миру й звитяг.
Ведуча: 28 червня 1996 року нарешті збулася багатовіковамрія українського народу: була прийнята Конституція незалежної держави – України
Ведуча: Україно моя – ти колиска козацького роду,
               Ти заново зродилась немов немовля,
                Рідна земле моя, ти здобула жадану свободу
                Україно, ти пісня моя.
Ведуча: Ми щасливий народ і щасливими будем довіку,
              Україна, як мати, на цілому світі одна,
               Україно моя ти перлина віків споконвіку,
               Україно - ти пісня моя.

До вітального слова запрошуємо
-
-
Ведуча: Дорогі друзі, ми ще раз хочемо привітати вас із днем молоді, сподіваємося, що сьогоднішнє свято принесе вам багато задоволення та позитивних емоцій. Сьогодні для вас працюють: сектор у справах молоді та спорту, районний будинок культури, Здолбунівський міський будинок творчості дітей та юнацтва. На вас чекає багато хорошої музики /доречі на початку свята для вас виступали реп-гурти м. Здолбунів/, танців, конкурсів, а саме: гра „Квест” /яка стартувала о 14 годині/ перегони на велосипедах, конкурс квасу, ви маєте можливість переглянути і познайомитися з алеєю молодіжних громадських організацій та підліткових клубів за місцем проживання /прийняти участь у конкурсах які вони підготували для вас/, парад випускників, виступ трейсерів, виступи художніх колективів нашого міста, українське караоке, ну і звичайно – дискотека.
Ведуча: Як ми вже сказали гра „Квест” уже розпочалася. Що ж це за гра, які її умови? Про це нам розповість представник молодіжної організації «Опір» Анатолій Бондарчук.

Ведуча: З грою квест ми ознайомилися, підсумки будуть підведені пізніше. А я нагадую, що зараз будуть проходити дитячі перегони на велосипедах та діє алея громадських організацій та підліткових клубів за місцем проживання. Проводять перегони на велосипедах учасники сектору у справах молоді та спорту та учасники клубу за місцем проживання «Зоресвіт».
Ведуча: Ми продовжуємо наше свято і запрошуємо на сцену

/номери художньої самодіяльності/

/підсумки по дитячим перегонам/
Ведуча: Мабуть не випадково День Молоді ми відзначаємо в найтеплішу, найпрекраснішу, сонясну пору року. Адже саме молодість випромінює тепло і любов. Саме молоді спочатку вчитися, потім працюватина благо нашої держави, на благо нас із вами на благо нашої неньки-України. І зароз до вашої уваги парад молодості, парад нашого майбутнього, парад „Випускників 2009”.
/випускники святковою ходою проходять по майданчику та піднімаються на сцену. Під час святкової ходи випускників звучить музика та ведуча говорить слова./
Ведуча: Погляньте на випускників. Здоровий молодецький дух, радість життя, чудові плани на майбутнє. Святковий костюм у хлопців, найкраще в житті плаття у дівчат. Збуджений святковий настрій. Перед випускниками відкривається безмежний життєвий простір. Дорогі випускники вам слово.
/Виступ випускників./
Ведуча: Ми дякуємо нашим випускникам.
              Хай вам всім усміхається доля,
              У науці, у праці, в сім’ї.
              Ми бажаєм вам щастя й достатку,
              Наші милі випускники.
              І нехай ваша доля стелиться так як ці чудові українські рушники.
/ дарують випускникам рушнички/
Ведуча: А дарунком для вас стане виступ / МГО „Екстрім”/ Галій

Ведуча: Як ми вже казали ви маєте можливість сьогодні не просто послухати музику та  відпочити, а й отримати призи. А для цього вам потрібно приймати участь у конкурсах. Наступний наш конкурс „Інтелектуальна вікторина” яка буде проходити за підтримки районної організації української народної партії. Ми ставимо запитання – ви відповідаєте.
- Що таке Конституція? / Основний нормативно-правовий акт держави/
- Хто прийняв Конституцію України? / Верховна Рада/
- Назвіть першу Конституцію України, ким вона видана? /”Конституція”, Пилип Орлик, 5 квітня 1710 року/
- Коли було прийнято Декларацію про державний суверенітет України? / 16 липня 1990 року/
- Ким є президент України за Конституцією?  /головою держави/
- Що входить до державної символіки? / прапор, герб, гімн/
- Коли була прийнята Конституція України /28 червня 1996 року/
- Від імені кого була прийнята Конституція України? /українського народу/
Ведуча: Нагадуємо, вікторина проходила за підтримки районної організації української народної партії.

Ведуча: Виступ трейсерів /паркур/ Садикова.

Ведуча: А далі у нашій програмі йде конкурс квасу . Для проведення цього конкурсу ми запрошуємо на сцену

Ведуча: Як ми вже казали сьогодні о 14 годині стартувала гра „Квест”. І для підведення підсумків та нагородження ми запрошуємо на сцену Андрія Бондарчука.

Ведуча: А зараз ми запрошуємо на сцену реп-гурти м. Здолбунів. Садикова

Ведуча: Сподіваємося, що вам сподобалися наші молоді, талановиті та енергійні співаки які сьогодні працювали для вас, шановні глядачі, на сцені. А я впевнена, що і серед вас є охочі поспівати українських пісень. Дорогі друзі запрошуємо усіх бажаючих на наше „Караоке”.

Ведуча: А наше свято продовжує естрадний гурт РБК , керівник Ірина Мельник.

Ведуча: Ось і підійшов час для дискотеки. Ще раз усіх вас вітаємо із святом. Радості вам, кохання, якомога більше позитиву.

+1

2

Дякую!!!

0

3

Вальчик

Щиро дякую за цікавий матеріал!!!! http://kolobok.us/smiles/standart/good2.gif   http://www.kolobok.us/smiles/artists/vishenka/l_daisy.gif

0

4

--  Супер!!!!!! Дякую!!!!!

0

5

Спасибо!!!

0

6

Дуже дякую.Класний матеріал.

0

7

Непоганий матеріал...

0

8

Спасибо большое.

0

9

Дякую за матеріал дуже гарний.

0

10

Дякую.

0


Вы здесь » minus-star: Форум создан в помощь музыкантам, вокалистам и просто любителям музыки... » Сценарии к праздникам » Сценарій святкування Дня Молоді та Дня Конституції


Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно