minus-star: Форум создан в помощь музыкантам, вокалистам и просто любителям музыки...

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.

Пісні до свята Букварика

Сообщений 61 страница 76 из 76

61

Іване Івановичу, чи не могли б Ви скинути мінус і плюс до пісні "Ой веселий я Букварик". Щиро дякую.

0

62

Юлия Васильченко
Відправив на пошту.

+1

63

Шановний Іване Івановичу, скиньте, будь ласка, мінус і плюс до пісні "Ой веселий я Букварик" та "Прощавай Букварику". Дуже вдячний!

0

64

Іване Івановичу! Допоможіть і мені з мінусом до пісеньки "Я веселий букварик". Заздалегідь вдячна!!! ivanna.kozhushko@mail.ru

0

65

Шановні друзі скиньте сценарій "прощавай букварику")))ДУЖЕ ВДЯЧНА!!!ivanna.kozhushko@mail.ru

0

66

Шановний Іване Івановичу, скиньте, будь ласка, мінус і плюс до пісень "Букварик" та "Прощавай Букварику". Заздалегідь дякую!

0

67

Іване Івановичу! Допоможіть і мені з мінусом до пісеньок "Я веселий букварик",
абеткова пісенька(сл. с. анрухович, муз. в. лепешка) та попури украинских песен. Заздалегідь вдячна!!!

0

68

ОльгаООО
Напишіть будь ласка адресу пошти.

+2

69

Доброго вечора) Дуже рада, що знайшла ваш сайт.
Сподобалося попурі українських пісень. Була б дуже вдячна, якби ви мені надіслали нарізки з цих пісень. Ludmila19-76@i.ua

0

70

Іван Іванович! Можна попросити і Вас мінус пісні "Я веселий букварик". Щиро Вам дякую. mila_love_muzik@mail.ru

0

71

Шановний Іване Івановичу, скиньте, будь ласка, мінус і плюс до пісні "Ой веселий я Букварик" та "Прощавай Букварику". Дуже вдячна! pyssy-cat@mail.ru

0

72

yra написал(а):

ПРОЩАВАЙ,БУКВАРИКУ!

МІНУС : http://webfile.ru/5219606

ТЕКСТ   : http://webfile.ru/5219609

ДУЖЕ ДЯКУ!

0

73

janka10a написал(а):

На святі букваря ще можна використати пісню "Урок"
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Слова до пісні "Урок"

Хмарка в небі, а по лузі -
по траві - тінь пливе.
Ляльки вчать уважно букви:
А, бе, ве, а, бе, ве...
Вітре, нам не заважай
І сторінки не гортай.
Ти слів не розбереш,
Тільки всіз зібєш.

Підійшло кача поважно.
Підійшло – кря – кря – кря! –
І давай щипать відважно
Корінець букваря.
Ти, кача, не заважай.
Ляльок з толку не збивай:
Не «кря – кря – кря». А як?
А, бе, ве… – ось так.

Ось коза – стук-стук копитцем.
Тут хіба ждуть тебе?
Я коза, я хочу вчиться,
Бе – бе – бе! Бе – бе – бе!
Ти, коза, не заважай.
Не «бе – бе – бе». А як?
А, бе, ве… – ось так.

Причепилося телятко.
І собі – му – му – му!
От телятко - недоглядко!
Що ти скажеш йому?
Ти, коза, не заважай.
Не «му – му – му». А як?
А, бе, ве… – ось так.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

--   мінус до пісні Урок. можна виконувати в ролях.

Дякую!

0

74

Erikay
Вишліть, будь ласка , музичну  нарізку до попурі урк. пісень на свято Букваря.Ду-у-уже  треба. З вдячністю  В.М.

4vovam8@ukr.net

0

75

Вишліть будьласка ще раз "Я веселий букварик", буду дуже вдячний... Десь загубив запис....

0

76

ivandov дякую за "Веселий Букварик"  :cool:

0

Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно © 2007–2016 «QuadroSystems» LLC