minus-star: Форум создан в помощь музыкантам, вокалистам и просто любителям музыки...

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Програма з музичного мистецтва

Сообщений 31 страница 42 из 42

31

Програму я скачав на сайті Міністерства освіти.

0

32

RWT Тицьніть пальчиком на ссилочку (на нову програму, а не на стару 1 - 4 класи), будь ласка.

0

33

Тепер все ясно, це проект програми, тому не зміг зразу знайти

0

34

Нова програма "Музичне мистецтво" для початкових класів (не проект)

http://mon.gov.ua/index.php/ua/diyalnis … grami/8700

Отредактировано RWT (2012-08-21 01:06:00)

+1

35

Перечитав думки колег про програму по музиці і збагатьма я незгоден.Програма розрахована не на учнів а на студентів муз.училищ чи консерваторій.Щоб працювати по цій програмі потрібно 3-5 уроків на тиждень.Головним я вважаю навчити дитину співати і любити пісню .Кожен урок такий насичений що дитина незбагне що до чого.Потрібно на одному уроці слухати і розповідати класику.На іншому більше уваги приділити співу а на третьому згадати і про фольклор.Тільки тоді буде толк а так всього потроху а користі мало.

0

36

ВОЛОДИМИР написал(а):

Перечитав думки колег про програму по музиці і збагатьма я незгоден.Програма розрахована не на учнів а на студентів муз.училищ чи консерваторій.Щоб працювати по цій програмі потрібно 3-5 уроків на тиждень.Головним я вважаю навчити дитину співати і любити пісню .Кожен урок такий насичений що дитина незбагне що до чого.Потрібно на одному уроці слухати і розповідати класику.На іншому більше уваги приділити співу а на третьому згадати і про фольклор.Тільки тоді буде толк а так всього потроху а користі мало.

повністю  згідна, і мова про те, що одного  уроку  музики на  тиждень  мало, йде  серед наших  колег  вже не перший рік, проте шановним Програмотворцям з Міністерства нецікава думка  вчителів,  вони  борються за можливість  впровадити  саме Свою  Програму, якою б недолугою  вона не  була.  Так що радійте, що наш предмет хоча би в  розкладі є, а не  винесений за  його  межі. До речі, від  цієї  ідеї  ще й  досі не  відмовились.

0

37

Перегляньте Програму  інтегрованого курсу Мистецтво.  Вона  теж не досконала і теж дещо зміниться з наступного року. Проте  краща, а ніж "Музичне мистецтво" і  мені  та  дітям по ній набагато  цікавіше працювати.

0

38

Невже в міністерстві нерозуміють що все гарне починається з культури.А музика якраз і є тим фундаментом з чого і починається культура.Бо культура це основа життя.

0

39

Допоможіть! У цій новій програмі я нічого не розумію (маю на увазі 5-7 класи). Або я не туди дивлюсь, чи там дійсно немає матеріалу (орієнтовного та варіативного) для виконання та сприймання? Де скачати правильну програму? Я качала на міністерському сайті. нічого не зрозуміла.

0

40

Наталияя написал(а):

Допоможіть! У цій новій програмі я нічого не розумію (маю на увазі 5-7 класи). Або я не туди дивлюсь, чи там дійсно немає матеріалу (орієнтовного та варіативного) для виконання та сприймання? Де скачати правильну програму? Я качала на міністерському сайті. нічого не зрозуміла.

Ви усе скачали вірно.
У новій програмі "Музичне мистецтво 5 - 7 класи" дійсно не вказано, які твори слухати, а які співати. Там вказані лише теми семестрів, і що мають діти знати на кінець навчального року.
Раджу подивитися у підручник "Музичне мистецтво 5 клас" цього року видання - там Ви знайдете - і що слухати, і що співати на кожному уроці.
Є два автор підручників:
1) Л.Г.Кондратова;
2) Л.Масол, Л.Аристова.
Різниця у підручниках між хоровим співом та слуханням музики є. Учитель має право вибрати підручник за своїм уподобанням (так кажуть нам у ВОІПОПП).

Бажаю усім терпіння та творчих успіхів. Які б не були програми та підручники - творчість учителя бескінечна.

+1

41

valmd написал(а):

Мабуть ця тема для вчителів не цікава.
Я наприклад, вважаю, що музикою, яка була популярна 100-500 років назад (опери, симфонії і т.д.) зацікавити дітей, прививати їм любов  до музики неможливо (а це є одним з основних  завдань нашого предмету).

Але ж це "вічна" музика.

0

42

Лідія Балко написал(а):

Які б не були програми та підручники - творчість учителя бескінечна.

Так, але для творчості потрібно думати:) Я маю на увазі, що творчість взагалі не стимулюється :(

0



Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно