minus-star: Форум создан в помощь музыкантам, вокалистам и просто любителям музыки...

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



ПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА

Сообщений 61 страница 72 из 72

61

шановні колеги! поділіться, будь ласка, цікавим сценаріієм вертепу

0

62

Шановні колеги, поділіться в кого є мінус пісні "Ой дідусю наш Морозе, ти прийди до нас з морозом....". Буду дуже вдячна.

0

63

Підкажіть як провести ділову гру з учителями музики "Я роблю це так" на етапі уроку СЛУХАННЯ МУЗИКИ. Необхідний творчий момент, якась новинка як провести роботу перед слуханням та після! Будь ласка

0

64

Необхідна ваша допомога! Потрібно провести ділову гру "Я роблю це так" на етапі уроку Слухання музики. Щось необхідно в цікавій формі, щоб зацікавити всіх учасників гри
roma.trek@ukr.net

0

65

Доброго времени суток ,уважаемые коллеги!Помогите с электронным вариантом программы по музыке под ред. Ростовского 1-4 классы.На сайте Министерства почему-то ее сняли и оставили лишь новую 1-4 кл. (Хлебниковой) .Может мы что-то не дочитали до конца , почему исчезла та программа?Ждем ответ или программу на эл.почту   o-da57@mail.ru Всем успехов и творчества! http://www.kolobok.us/smiles/artists/laie/Laie_3.gif

0

66

O-DA57 написал(а):

Доброго времени суток ,уважаемые коллеги!Помогите с электронным вариантом программы по музыке под ред. Ростовского 1-4 классы.На сайте Министерства почему-то ее сняли и оставили лишь новую 1-4 кл. (Хлебниковой) .Может мы что-то не дочитали до конца , почему исчезла та программа?Ждем ответ или программу на эл.почту   o-da57@mail.ru Всем успехов и творчества!

Хочу поблагодарить коллегу Наташу за сверхбыстрый ответ и Программу для 1-4 класса. --  [img]http://kolobok.us/smiles/standart/dance[b]

+1

67

Уважаемые колеги подкиньте идейку проведения мастер - класса на конкурсе учитель года(обласной) ПОжалуйста!!!!Срочно нужно!!!Не могу ничего придумать.
andrei0312@bigmir.net

Отредактировано Андрей0312 (2013-02-01 20:30:09)

0

68

EDVIKVAS
Знаю, що брав участь у Вчитель року і не погані результати! Хотів би ознайомитись із досвідом, конкурсними матеріалами, принаймні конкурсними конспектами! Дякую!
roma.trek@ukr.net

0

69

Скиньте будь ласка річний план самоосвіти вчителя!!!Дуже потрібно хоча б для зразка, щоб побачити як це робити.

0

70

Щиро дякую за програму гуртка Мисика "Вокальний спів!!!

0

71

Добрий вечір. У школі дали факультатив "Хор-клас" у 8 класі. Допоможіть у пошуках програми чи календарного плану. Заздалегідь вдячна за допомогу.

0

72

Добрий вечір! Допоможіть, будь ласка, з програмою для вокального гуртка (щоб була не давніше 2010 р.). Дуже-дуже потрібно!!! Дякую!!!

0



Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно