minus-star: Форум создан в помощь музыкантам, вокалистам и просто любителям музыки...

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Fanfare Ciocarlia

Сообщений 1 страница 26 из 26

1

Я так розумію, що це Руминський Оркестр дух. інструментів чи БЕНД (не знаю як цю музику назвати, по-моєму, вони себе називають Fanfare Ciocarlia  ). Гадаю, пан Іван не розсердиться, якщо на форумі буде окремою темою. Ось подарунок від ivandov для духовиків -

0

2

+2

3

Пане Іване, дякую Вам за цікавий матеріал. З величезним задоволенням прослухав з колегами.
УДАЧІ ВАМ!!!

0

4

КУМ написал(а):

Я так розумію, що це Руминський Оркестр дух. інструментів чи БЕНД (не знаю як цю музику назвати, по-моєму, вони себе називають Fanfare Ciocarlia  ). Гадаю, пан Іван не розсердиться, якщо на форумі буде окремою темою. Ось подарунок від ivandov для духовиків -

Ось усё кирдык.

0

5

Дайте ссылку на подарок.

0

6

Vovi59
Прослушайте пожалуйста первый столбик.

+1

7

ivandov
Спасибо, действительно первый столбик прослушивается, хотелось бы и второй послушать. Извините.

0

8

Vovi59
Все ссылки рабочие.

+1

9

ivandov
щиро вдячний.

0

10

Село Волока Глибоцького району Чернівецької області.

+1

11



+1

12

Пане Іване! Величезне Вам ДЯКУЮ!!! Відверто кажучи, пригадав себе (якось незручно) років  з 30 назад. Сам духовик,  починав на весіллях саме з духовим оркестром, і самі яскраві спогади якраз на 80-ті роки. За перше весілля  (страшно пригадати - в 1973 році), заробив 5 РУБЛІВ!!! До вечора - зуби хиталися. Тепер (по крайній мірі, в нашій місцевості), на весіллях інша музика, про що, відверто кажучи, я особисто, шкодую. Йде відверте змагання - в кого краща фонограма. Я, Вам особисто вдячний, що піднімаєте на форумі цікаві теми, і, власне, за цю інформацію... Ви мене розчулили!  Удачі Вам і всіляких гараздів!!! З повагою - Віктор.
http://img-fotki.yandex.ru/get/3704/dkartasheva.6e/0_17344_ff4be807_orig.jpg

0

13

Вітаю Вас,пане Вікторе!
Ви також розчулили мене своєю відповіддю.
Я теж в далекому 1968 році  на скрипці (самоучка) будучи в... першому класі відіграв перше весілля.
Заробив на той час фантастичні гроші - 27 рублів.
З весілля приніс додому калач і..півлітра.У тата радості не було меж.

Тож для Вас ще один музичний дарунок.
Запис я зробив 10 липня 2011 року у міському парку ім.Т.Шевченка м.Чернівці під
час святкування Петрівського ярмарку.Запис зроблено телефоном Nokia N8.

+1

14

ivandov написал(а):

Тож для Вас ще один музичний дарунок.

-Дійсно дарунки! Щиро вдячний!!! Цікаво, чи існують в природі партитури цього етносу???,  Іване Івановичу, чи можливо побачити хоть би одну з них???
Навіть спрощений рукописний варіант.
(67р. з  першого весілля 15р. пошив штани кльош) матуся ніяк не могла зрозуміти що це?

0

15

Дякую

0

16

КУМ
Петрович
Щиро вдячний Вам за теплі відгуки.
Мені доводилося спілкуватися з духовиками старшого покоління.
Багато з них не знають музичної грамоти,але зіграють не гірше професіонала.
Так що про партитури і мови не може бути.
В далеких 1976-1980-х роках будучи студентом Чернівецького педучилища
я чотири роки грав у духовому оркестрі під керуванням талановитого музиканта-композитора
Олександра Давидовича Молдавера.У мене ще й досі в голові звучить контрапункт партії баритона(а саме на ньому я грав)
пісні ''Широка страна моя родная''яку ми виконували на парадах 1-го Травня і 7-го листопада.
Найближчим часом я для Вас,духовиків,підготую цікавий сюрприз.

То ж до зустрічі!

З повагою до Вас і Вашої праці - Іван Іванович.

+1

17

Обіцяний музичний дарунок-сюрприз.

О.Молдавер ''Марш №1''.Партії для інструментів.Рукописи автора О.Д.Молдавера.

+2

18

Щиро вдячний

0

19

Вот фильм накопал про них и о них (Fanfare Ciocarlia).Посмотрел на одном дыхании.Всем духовикам советую!  Fanfare Ciocarlia - Brass on Fire (2002).avi

0

20

Простите ссылку забыл :blush:       http://narod.ru/disk/25054410001/Fanfare Ciocarlia - Brass on Fire (2002).avi.html

+1

21

Bach7d
Спасибо за видео.

0

22

:flirt: Да на здоровье!!!

0

23

класс

0

24

спасибо

0

25

Спасибо! Узнал, что есть такой коллектив.

0

26

ivandov
Спасибо Вам,Иван Иванович за марш.

0

Похожие темы



Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно