minus-star: Форум создан в помощь музыкантам, вокалистам и просто любителям музыки...

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



інтегрований курс "мистецтво"

Сообщений 31 страница 60 из 98

31

Народ, слышала, что с нового учебного года сокращают количество уроков музыки и изо, т.е. они будут чередоваться  - одну неделю музыка, другую изо. Пока только в 1 классах, со следующего года и 1, и 2 классы и т.д. Это правда?????? Я просто в шоке.

0

32

http://mysmiles.ru/super_smilies032.gif

0

33

baichik написал(а):

Народ, слышала, что с нового учебного года сокращают количество уроков музыки и изо, т.е. они будут чередоваться  - одну неделю музыка, другую изо. Пока только в 1 классах, со следующего года и 1, и 2 классы и т.д. Это правда?????? Я просто в шоке.

Справді, слухи ходять різні. Ніби  курс " Мистецтво"  не  буде  поділятись на музику і образотворче, а буде об єднаним, один  урок в тиждень, і чим ми  будемо на ньому займатися - вряд чи відомо навіть  самій  пані Масол! Думаю, вчителі -музиканти  вестимуть  музику, а художники - образотворче. Нова програма  вводитиметься з  2013 року, причому паралельно у 2-му та  5-му  класах, тому що  в  цьому році  змінюється лише 1  клас. Хоча які  зміни?  Помінялись лише  автори, а наповнення залишилось  теж  саме. Ще знаю, що  в новій Програмі орієнтовні  пісні  вже не  будуть подавати, а сам  вчитель  вибиратиме  собі такі, які  можна  було б використовувати для  позакласної діяльності. А  ще ніби то вже з  цього року Мистецва ( тобто  музики) у 8  класі не  буде, а замість  нього...  http://mysmiles.ru/super_smilies032.gif  художня культура! Матеріал ХК 9  класу розтягуть на два роки, перший з яких - у 8  класі.Таку  інформацію  я отримала  на  семінарі  на початку  червня, і поки ще ніхто не  скаже, як  усе буде.

0

34

lyubovgajv написал(а):

поурочное планирование уроков "Мистецтво 1-8 кл"
Это интересно

ОГРОООООМНОЕ СПАСИБО ЗА ПЛАНИРОВАНИЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! --    -- Я ТОЛЬКО БУДУ ЭКСПЕРИМЕНТИРОВАТЬ В НОВОМ УЧЕБНОМ С КУРСОМ "МИСТЕЦТВО" http://mysmiles.ru/super_smilies012.gif

0

35

хочу поділитись оновленими календарними планами МИСТЕЦТВО 1-8 кл

+3

36

http://osvita.ua/school/lessons_summary/music/23600/
перший урок в 5  класі "Види мистецтв. Походження мистецтв. Сліди первісної музики".

+2

37

5 років вела окремо музику та образотворче мистецтво, а в цьому році дали інтегрований курс "мистецтво". Методист сказала, що треба в один урок вкладати два предмета (один урок на тиждень 1 клас) я не знаю яким чином? Чи існують розробки уроків до цього курсу?

0

38

Підручника на 1 клас до курсу "Мистецтво" не видали, думали що будуть окремі предмети і замовили окремі підручники (ОбразотворчеМ та МузичнеМ) В інтернеті знайшла тільки диски Нової школи, але в мене в класі немає екрану для перегляду. Знайшла зошит-альбом "Абетка мистецтв" так методист сказала, що на ньому немає грифу і не можна використовувати. Порадьте, що робити?

0

39

Natashus написал(а):

5 років вела окремо музику та образотворче мистецтво, а в цьому році дали інтегрований курс "мистецтво". Методист сказала, що треба в один урок вкладати два предмета (один урок на тиждень 1 клас) я не знаю яким чином? Чи існують розробки уроків до цього курсу?

У 5-8  класах -це    два  самостійні  уроки - музики і образотворчого,  але  вони стояти в парі,  як в ВуЗі  мають бути  обєднані спільною  темою.Зазвичай першим  має  бути  музика. Проте за новою програмою .......Відповідно до Типових навчальних планів для початкової школи з вивченням російської чи іншої мови національної меншини, спеціалізованої школи з поглибленим вивченням іноземних мов (додатки 2-5 до наказу МОНмолодьспорту від 10.06.2011 № 572) на вивчення предметів художньо-естетичного циклу передбачено лише 1 навчальну годину: по 0,5 години на образотворче та музичне мистецтво або 1 годину – на інтегрований курс «Мистецтво». Незалежно від того, за якими програмами (окремих курсів чи інтегрованого курсу) вивчатимуться предмети галузі «Мистецтво», рекомендуємо у розкладі чергувати образотворче та музичне мистецтво протягом навчального року.   і  Далі.......
Враховуючи виняткові можливості впливу мистецьких предметів на формування ключових компетентностей учнів (організаційних, загальномовленнєвих, загальнопізнавальних, загальнокультурних, контрольно-оцінних, інформаційно-комунікативних, здоров'язберігаючих, громадянських, соціальних) рекомендуємо для повної реалізації вимог Державного стандарту початкової загальної освіти використовувати додатково 1 годину за рахунок варіативної складової.

kristti.com.ua/.../2012_2013_metod.rekom_hudozhno_estetichna_os...

0

40

Natashus написал(а):

5 років вела окремо музику та образотворче мистецтво, а в цьому році дали інтегрований курс "мистецтво". Методист сказала, що треба в один урок вкладати два предмета (один урок на тиждень 1 клас) я не знаю яким чином? Чи існують розробки уроків до цього курсу?

У 5-8  класах -це    два  самостійні  уроки - музики і образотворчого,  але  вони стояти в парі,  як в ВуЗі  мають бути  обєднані спільною  темою.Зазвичай першим  має  бути  музика. Проте за новою програмою .......Відповідно до Типових навчальних планів для початкової школи з вивченням російської чи іншої мови національної меншини, спеціалізованої школи з поглибленим вивченням іноземних мов (додатки 2-5 до наказу МОНмолодьспорту від 10.06.2011 № 572) на вивчення предметів художньо-естетичного циклу передбачено лише 1 навчальну годину: по 0,5 години на образотворче та музичне мистецтво або 1 годину – на інтегрований курс «Мистецтво». Незалежно від того, за якими програмами (окремих курсів чи інтегрованого курсу) вивчатимуться предмети галузі «Мистецтво», рекомендуємо у розкладі чергувати образотворче та музичне мистецтво протягом навчального року.   і  Далі.......
Враховуючи виняткові можливості впливу мистецьких предметів на формування ключових компетентностей учнів (організаційних, загальномовленнєвих, загальнопізнавальних, загальнокультурних, контрольно-оцінних, інформаційно-комунікативних, здоров'язберігаючих, громадянських, соціальних) рекомендуємо для повної реалізації вимог Державного стандарту початкової загальної освіти використовувати додатково 1 годину за рахунок варіативної складової.

+1

41

Спасибі, що відгукнулись.Варіативної частини сказали і не чекати( так по всьому місту). Школа працює за парною системою (2*30 хв.) 1 годину мистецтва на пари не розіб'єш, виходить 30 хв. на тиждень і за 6 тижнів набігає ще 1 урок. А якщо парами, то 2 пари на місяць ( теж не вихід). Перейшла за вашим посиланням, там нічого не написано за поділ по 0,5 години.

рекомендуємо у розкладі чергувати образотворче та музичне мистецтво протягом навчального року.   і  Далі.......

у якому документі написано, щоб можна було показати методисту?

0

42

Вордовський  документ,  скопіювала  адресу,  але  вона  не  відкривається.  швидше за все, це kristti.com.ua/, там є  методичні  рекомендації,  В даному випадку  Вам  краще за  все звернутися  просто  до Л.Масол, тільки  вона  зможе пояснити. Цими днями в Миколаєві проходитиме всеукраїнський  семінар з  курсуМистецтво, точна  інформація буде після того,  як  поприїзжають  методисти з ОІППО.І ще - краще звертайтеся  до методиста обласного інституту, а не до міського відділу освіти. Якуінформацію ще знайду - вам  повідомлю.

0

43

Звідки  ВИ? Зверніть увагу, що  мова в  попередньому документі йшла про школи з з  вивченням  російської (чи....) мови. Може вам це не треба?

0

44

Natashus  Напишіть, будь -ласка, свою  електронну  адресу, я вам дам телефон  Гайдамаки Олени Василівни.

0

45

Дивіться тут wwwosvitaodessa.org/metod/3.doc

0

46

lyubovgajv написал(а):

хочу поділитись оновленими календарними планами МИСТЕЦТВО 1-8 кл

Пожалуйста, можно у другом формате (2003 ВЕРДЕ). Большущее спасибо

0

47

Пожалуйста, можно у другом формате (2003 ВЕРДЕ). Большущее спасибо

Календарне планування МИСТЕЦТВО 1-8 (2003 верде)

+2

48

Я викладаю в українському класі з вивченням російської мови.

0

49

Дуже всім дякую! Особливо за планування та поурочні!!! --

0

50

девченки!так и не поняла-у кого-то есть календарне планування2012 мистецтво 1 клас на 35 або на 70 год?

0

51

Я нашла только по старой программе, новые буду состовлять по новому учебнику (его пообещал дать методист на днях) которого в школе нет, а детям заказала альбомы по "Мистецтву" 25 грн. называются "Абетка мистецтв" чтобы не на пальцах (содержимое альбома интересное)

0

52

Помогите, пожалуйста, с произведениями для изучения и исполнения (песни) в 7 классе (курс Мистецтво). Совсем ничего нет. Большое Вам спасибо!

0

53

Знайшла зошит по мистецтву 1 клас на сайті
http://cnml.com.ua/product_info.php?products_id=1846&search=Робочий зошит з мистецтва, 1 кл.

+1

54

Здравствуйте, дорогие коллеги! Скажите пожалуйста, кто перешел на интегрированній курс Мистецтво. Меня интересуют календарное планирование 1кл, а то курс ввели, а методического материала нигде не найду. Подскажите, если можете. --

0

55

Ой, недочитала темку. Все нашла, спасибо вам большое. Нет, ОГРОМНОЕ СПАСИБИЩЕ! --  --

0

56

Меня интересуют календарное планирование 1кл, а то курс ввели, а методического материала нигде не найду. Подскажите, если можете.

методика Л.Масол

Здесь есть и календарное планирование "Мистецтво 1-4 кл"

0

57

Лариса81274
доброго дня , Ларисо.  Ви писали що у вас є розробки по мистецтву 1-8 класи чи не могли ви поділитися електронна адреса: nat-kondratuk@yandex.ua

0

58

Шановні колеги, можу вам порадити завітати на сайт http://rozumniki.net/catalog/products/mystetstvo/. Там знайшла багато цікавого для себе.

+1

59

Интернет недавно пользуюсь на уровне дилетанта .Пожалуйста помогите с РОЗРОБКами УРОКiВ З ІНТЕГРОВАНОГО КУРСУ«МИСТЕЦТВО»1-4.Заранее благодарна!

0

60

Посмотрите материалы на сайте Розумники.нет. http://rozumniki.net/catalog/products/mystetstvo/

+1



Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно