minus-star: Форум создан в помощь музыкантам, вокалистам и просто любителям музыки...

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Декада музичного мистецтва у школі?

Сообщений 1 страница 9 из 9

1

Доброго дня!
Знаю, що багато на форумі є вчителів музичного мистецтва, котрі не перший рік у школі. У мене до вас таке питання. Чи проводиться, чи проводилась у вашій школі декада музичного мистецтва?
Я працюю перший рік у загально-освітній школі і зараз з мене вимагають провести таку декаду. Мій батько пропрацював у школі багато років вчителем музичного мистецтва, але жодного разу не проводив музичної декади. Говорить, що була декада усіх мистецьких наук разом і тоді вони щось готували спільно.
У нас зараз проводяться декади ураїнської, англійської мови, але ж вчителів на тих кафедрах більше 10-ти, а з музичного мистецтва я одна, допоможіть.
Підкажіть, якщо я повинна проводити, то як би це мало виглядати? А якщо ні, то якими аргументами апелювати.
Наперед, дуже вдячна.

Отредактировано Coolbaba (2012-03-01 12:38:05)

0

2

В нас проводиться Тиждень музики. Складаю план, в якому передбачаю що-небудь на кожен день. Але цим сильно не переймаюся, головне, щоб папка про проведення була, бо вона здається в відділ освіти. http://mysmiles.ru/super_smilies009.gif

0

3

Дякую за відповідь)
"що-небудь на кожен день" - це, приблизно, що?)
У нас папкою не обійдеться, мусить бути, саме, декада. Завуч говорить, що має бути,або концерт, або якась музична вікторина. Я думаю, що концерт - це вже позакласна робота, не моя точно)

0

4

Приблизно так:
Понеділок - лінійка, оголошення про початок тижня. (В нашій школі лінійка по понеділках - традиційна. В папку - красиве оголошення і красиво оформлений план тижня)
Вівторок - випуск стінгазети (можна оголосити конкурс між класами, в папку - фото чи й саму стінгазету)
Середа - виставка дитячих ілюстрацій до музичних творів для менших, виставка рефератів на музичну тематику для старших (в кожного вчителя їх є достатньо, діти, особливо - молодші, з задоволенням намалюють по кілька, а високого рівня виконання з вас не вимагають, а старші рефератів з інтернету накачають, в папку - кілька кращих малюнків, рефератів)
Четвер - вечір (ранок) на музичну тему чи якийсь конкурс (оголосіть конкурс "Я хочу стати зіркою!" - і бажаючих буде багато, і для себе не обтяжливо, в папку - красиве оголошення, сценарій, фото)
П'ятниця - підведення підсумків (оголосили і нагородили переможців в попередніх конкурсах, відмітили найбільш активних)
І все що робите - документуєте, фотографуєте і - в папку. Чим товстіша папка, чим яскравіше вона оформлена - тим кращий тиждень :))

Отредактировано RWT (2012-03-01 22:28:48)

+1

5

Дуже дякую! Ви мене врятували, візьму дещо собі на замітку.
Якщо ще хтось щось підкаже на цю тему, буду вдячна)

0

6

У нас обов'язково вимагають відкритий урок за програмою (клас на вибір) та виховний захід (КВК, музичні вікторини, кросворди, "Відгадай мелодію", конкурс пісні, композитор-ювіляр, музичні стилі - рок, поп, джаз ...)

0

7

miron написал(а):

У нас обов'язково вимагають відкритий урок за програмою (клас на вибір) та виховний захід (КВК, музичні вікторини, кросворди, "Відгадай мелодію", конкурс пісні, композитор-ювіляр, музичні стилі - рок, поп, джаз ...)

Добре, хоч Канкан не вимагають станцювати...
На мою думку, програма тижня - прерогатива вчителя.

0

8

Можно в один из дней использовать на переменах школьное радио ( если оно есть) ,или выставить колонки в вестибюль))))Включать детскую музыку)))Тогда Ваша декада будет замечена всеми))Вот еще пришла идея-давать не звонки ,а включать определенную музыку)))И вообще ,чем неожиданнее для администрации ,тем лучше,а то все в школе считают себя великими спецами в музыке)))))Удачи )))))Напишите потом как прошло))))

+1

9

Я, как единственный учитель музыки в школе, объединяюсь со своими коллегами учителями рисования и трудов - сообща проводим. Только у нас декади предметов худож.- єстетич. цикла.

0



Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно