minus-star: Форум создан в помощь музыкантам, вокалистам и просто любителям музыки...

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Вступна бесіда про музику

Сообщений 1 страница 2 из 2

1

Цього року мені вперше дали 1 класи. Як ви розпочинаєте перший урок з дітьми в 1 класі? Яку всупну бесіду про музку розповідаєте? Поділіться своїм досвідом, а якщо можна то викладіть оповідання чи легенди про музику, яка буде добре сприйматися дітьми цього віку.

Теги: бесіда про музику

Отредактировано ko4ilot (2012-09-03 12:03:06)

+1

2

Особисто я на першому уроці прагну вияснити музичний досвід дітей. В нас садочка нема,  в сім'ї більшість музичним вихованням не займалися. Тому питання про те, де діти зустрічалися з музикою, чи знають вони якісь пісні, чи можуть щось заспівати, дуже актуальні. Для розспівування використовую "музичне знайомство": діти імпровізують "Мене звати ..." Потім звертаюся до вражень учнів від свята Першого дзвоника і плавно перехожу до вивченя пісні. Раніше вивчав "Пісню про школу" Дремлюги. Ця пісня залишалася любимою для них протягом всього навчального року. Зараз не знаю, чи сприймуть "Перший дзвоник" Наталії Май діти так само. Пісня складніша, має велике ритмічне навантаження, що відволікатиме дітей змісту та мелодії, та й слів для 1 класу забагато. І в кінці уроку переходив до слухання. А казки чи легенди про музику, на мою думку, на першому уроці зайві, для першокласників це буде заскладно, бо там присутня алегорія, а в цьому віці діти все сприймають буквально. Краще заграти для дітей на інструменті, тому що більшість дітей живої музики не чули.
Успіхів!

+1



Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно