minus-star: Форум создан в помощь музыкантам, вокалистам и просто любителям музыки...

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » minus-star: Форум создан в помощь музыкантам, вокалистам и просто любителям музыки... » Учителям музыки » Гурткова робота вчителів музичного мистецтва


Гурткова робота вчителів музичного мистецтва

Сообщений 1 страница 14 из 14

1

Всім привіт! З початком нового навчального року.
Хочу підняти на обговорення ось таку проблему:
Вже не первий рік у вчителів муз. мистецтва мого району хочуть забрати всі години гурткової роботи. В 2012-2013 була спроба забрати, але ми відвоювали, звернувшись до правляючої верхівки- тоді всі часи залишили. В цему році знов постало питання, щоб забрати гурт. роботу у вчителів муз. мистецтва. Ми в свою чергу знову без бою не віддамо. Самі розумієте, як можна працювати вчителю на 8 годин музики і все. Я хочу почути, як в інших регіонах вирішується це питання? Скільки в кого годин гурт. роботи? Що ви можете сказати по цьому питанню? Спасибі всім за відповіді.

0

2

В нашому районі на школи залежно від кількості учнів виділяється певна кількість годин гурткової роботи, які діляться в школі. На нашу школу виділено 9 годин. Мені вділили 4 години, хоч я й відмовлявся від гуртка. :(

0

3

Владислав написал(а):

Всім привіт! З початком нового навчального року.
Хочу підняти на обговорення ось таку проблему:
Вже не первий рік у вчителів муз. мистецтва мого району хочуть забрати всі години гурткової роботи. В 2012-2013 була спроба забрати, але ми відвоювали, звернувшись до правляючої верхівки- тоді всі часи залишили. В цему році знов постало питання, щоб забрати гурт. роботу у вчителів муз. мистецтва. Ми в свою чергу знову без бою не віддамо. Самі розумієте, як можна працювати вчителю на 8 годин музики і все. Я хочу почути, як в інших регіонах вирішується це питання? Скільки в кого годин гурт. роботи? Що ви можете сказати по цьому питанню? Спасибі всім за відповіді.

У нашій місцевості в обовязковому порядку кожному вчителю муз. мист. дають 2 години а далі на погляд дирекціїї . (можливо більше 4-6)

0

4

в мене є таке питання....в мене 13 годин і все. гуртки по співам веде інший вчитель. але мені кажуть робити номери на свята та конкурси. я з посадовою інструкцією не знайомилась, але мені здається,що саме на це виділяється гурткова робота.чи я повинна в свій вільний час цим займатись? працюю 2 рік, тому не знаю всього......

0

5

Це залежить від багатьох факторів. Це і Ваше ставлення до роботи, і відносини з адміністрацією та колективом школи, і перспективи Ваші та Ваш правовий статус в школі.
Відповідно до посадової інструкції Ви мусите вести якусь позакласну роботу, там не визначено - платну чи ні. Специфіка роботи вчителя музики полягає в тому, що під позакласною роботою всі розуміють концертні номери і конкурси. Але це може бути і робота з обдарованими чи невстигаючими дітьми, випуск радіо- чи стінгазети і т.п. Якщо діти з Ваших класів ходять на співочий гурток до іншого вчителя, Ви можете зайнятися чимось іншим. Якщо ж ні, то жаль втратити здібних дітей. Якщо Ви не боїтеся іти на конфлікт з адміністрацією, можете демонстративно відмовитися від конкурсів і концертних номерів, але у випадку відкритого конфлікту в Вас повинні бути докази, що від позакласної роботи Ви не ухиляєтесь. Ну, це якщо в школі Вам нічого не "світить". Коли ж є перспектива отримати більше годин чи години гурткової роботи, навпаки, доведіть, що Ви вмієте працювати.
Бачите, скільки тут "якщо"? Вам самій треба прийняти рішення, ніхто не зможе Вам допомогти це зробити, бо не знає конкретної ситуації.

+1

6

дякую вам дуже. допомогли.  :cool: в мене робота в іншому місті, тому я хотіла дізнатися чи є це мої прямі обов,язки.

0

7

В нас всі платні гуртки з шкіл передають позашкільним установам. Про це говорилося ще в вересні як про далеку переспективу, але кілька днів тому поставили перед фактом, що з 1 січня 2014 року гурткова робота передається БШЮ і згоду на це треба дати негайно. Всі керівники гуртків стають сумісниками (основна робота - в школі, гурток за сумісництвом в Будинку школярів і юнацтва). Я написав заяву, що відмовляюся від роботи за сумісництвом (що автоматично веде до втрати гурткової роботи), але сьогодні з відділу освіти передали, що мені дається певний час на роздуми. Я б хотів поцікавитися в колег, які також ведуть гурткову роботу за сумісництвом, про особливості такої роботи та чи багато я програю, погодившись на таку роботу (програю фінансово, в відпустці та й в нервах). Адже в школі і в позашкільних установах свої особливості роботи та й лишнього начальства на свою шию не хочеться.
Дякую за відповіді!

0

8

RWT написал(а):

В нас всі платні гуртки з шкіл передають позашкільним установам. Про це говорилося ще в вересні як про далеку переспективу, але кілька днів тому поставили перед фактом, що з 1 січня 2014 року гурткова робота передається БШЮ і згоду на це треба дати негайно. Всі керівники гуртків стають сумісниками (основна робота - в школі, гурток за сумісництвом в Будинку школярів і юнацтва). Я написав заяву, що відмовляюся від роботи за сумісництвом (що автоматично веде до втрати гурткової роботи), але сьогодні з відділу освіти передали, що мені дається певний час на роздуми. Я б хотів поцікавитися в колег, які також ведуть гурткову роботу за сумісництвом, про особливості такої роботи та чи багато я програю, погодившись на таку роботу (програю фінансово, в відпустці та й в нервах). Адже в школі і в позашкільних установах свої особливості роботи та й лишнього начальства на свою шию не хочеться.
Дякую за відповіді!

Добрий вечір! Справа в тім, що мене поставили до відома ще у вересні і отримую я за свої 4 години сумісництва і "спеціаліста" (хоча у школі маю 1 категорію) "копійки". Проте роботи додалося, а особливо писанини - крім календарних планів і журналів ведення ще й конспекти на кожне заняття гуртка. А щодо "спеціаліста" мені відповіли - пройдіть курси і напишіть заяву, а ми вас проатестуємо (тільки часу треба ого-го, щоб наздогнати свою категорію). І не забудьте присутність методиста на заняттях.

+1

9

порадник керівника гуртка знайдете тут http://muzyka.ucoz.ua/

+1

10

Перелік робіт, що не є сумісництвом

Робота учителів і викладачів середніх загальноосвітніх, професійних та інших навчально-виховних закладів, а також вищих навчальних закладів, прирівнених до них по оплаті праці працівників, концертмейстерів і акомпаніаторів навчальних закладів по підготовці працівників мистецтв та музичних відділень (факультетів) інших вищих навчальних закладів, у тому самому навчальному закладі понад установлену норму учбового навантаження, педагогічна робота та керівництво гуртками в тому самому навчальному закладі, дошкільному виховному, позашкільному навчально-виховному закладі.

0

11

Перелік робіт, які не є сумісництвом

Усі працівники, крім основної роботи та роботи за сумісництвом, мають право виконувати такі роботи, які відповідно до чинного законодавства не є сумісництвом:

1. Літературна робота, в тому числі робота по редагуванню, перекладу та рецензуванню окремих товарів, яка оплачується з фонду авторського гонорару.

2. Технічна, медична, бухгалтерська та інша експертиза з разовою оплатою праці.

3. Педагогічна робота з погодинною оплатою праці в обсязі не більш як 240 годин на рік.

4. Виконання обов'язків медичних консультантів установ охорони здоров'я в обсязі не більш як 12 годин на місяць з разовою оплатою праці.

5. Керівництво аспірантами в науково-дослідних установах і вищих навчальних закладах науковців та висококваліфікованих спеціалістів, які не перебувають у штаті цих установ та учбових закладів, з оплатою їх праці в розрахунку 50 годин на рік за керівництво кожним аспірантом; завідування кафедрою висококваліфікованими спеціалістами, у тому числі тими, що займають керівні посади в навчальних закладах і науково-дослідних установах з оплатою в розрахунку 100 годин за навчальний рік.

6. Проведення консультацій науковими працівниками науково-дослідних інститутів, викладачами вищих навчальних закладів та інститутів удосконалення лікарів, головними спеціалістами органів охорони здоров'я в лікувально-профілактичних установах в обсязі до 240 годин на рік з погодинною оплатою праці.

7. Робота за договорами провідних наукових, науково-педагогічних і практичних працівників по короткостроковому навчанню кадрів на підприємствах і в організаціях.

8. Робота без зайняття штатної посади на тому самому підприємстві, в установі, організації, виконання учителями середніх загальноосвітніх та викладачами професійних навчально-освітніх, а також вищих навчальних закладів обов'язків по завідуванню кабінетами, лабораторіями і відділеннями, педагогічна робота керівних та інших працівників учбових закладів, керівництво предметними та цикловими комісіями, керівництво виробничим навчанням та практикою учнів і студентів, чергування медичних працівників понад місячну норму робочого часу і т.ін.
Перелік робіт, що не є сумісництвом

Робота учителів і викладачів середніх загальноосвітніх, професійних та інших навчально-виховних закладів, а також вищих навчальних закладів, прирівнених до них по оплаті праці працівників, концертмейстерів і акомпаніаторів навчальних закладів по підготовці працівників мистецтв та музичних відділень (факультетів) інших вищих навчальних закладів, у тому самому навчальному закладі понад установлену норму учбового навантаження, педагогічна робота та керівництво гуртками в тому самому навчальному закладі, дошкільному виховному, позашкільному навчально-виховному закладі.

9. Переписування нот, яке виконується за завданнями підприємств.

10. Організація та проведення екскурсій на умовах погодинної або відрядної оплати праці, а також супроводження туристських груп у системі туристично-екскурсійних установ профспілок.

11. Інша робота, яка виконується в тому разі, коли на основній роботі працівник працює неповний робочий день і відповідно до цього отримує неповний оклад (ставку), якщо оплата його праці по основній та іншій роботі не перевищує повного окладу (ставки) за основним місцем роботи.

12. Виконання обов'язків, за які установлена доплата до окладу (ставки) в процентах або в українських карбованцях.

Виконання робіт, зазначених у пунктах 1, 9, 10, у робочий час не допускається.

Виконання робіт, зазначених у пункті 8, здійснюється залежно від характеру робіт як в основний робочий час, так і за його межами.

Виконання робіт, зазначених у пунктах 2 - 7, допускається в робочий час з дозволу керівника державного підприємства, установи, організації без утримання заробітної плати.

0

12

Добрый вечер! Помогите, пожалуйста, с конспектом на занятие вокального кружка.

0

13

Програми гуртків з грифом МОН України від 2016 року
http://berest.ucoz.ru/load/#

Отредактировано RWT (2016-09-11 16:00:38)

0

14

Доброго дня, освітяни! Таке запитання, чи мають право довантажувати до ставки оплачуваною гуртковою роботою, чи не вплине це на пенсію, чи не розглядатиметься як неповне тижневе навантаження? В Трудовому кодексі конкретної відповіді не можу знайти, яка нормативна документація зможе щось підказати? Нас по договору брали на повне тижневе навантаження.

0


Вы здесь » minus-star: Форум создан в помощь музыкантам, вокалистам и просто любителям музыки... » Учителям музыки » Гурткова робота вчителів музичного мистецтва


Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно