minus-star: Форум создан в помощь музыкантам, вокалистам и просто любителям музыки...

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » minus-star: Форум создан в помощь музыкантам, вокалистам и просто любителям музыки... » Детские минусовки » Музика Г.Васіної сл.М.Петренка''Господарі-діти'' - мінус,ноти,текст.


Музика Г.Васіної сл.М.Петренка''Господарі-діти'' - мінус,ноти,текст.

Сообщений 1 страница 12 из 12

1

http://s4.uploads.ru/t/HfoGB.jpg

+4

2

Дякую, Іване Івановичу, за чудову пісню! Я вже, грішним ділом,подумав, що Ви подалися на багатші села - давненько Вас не було чути.
Відносно мінуса. Мені здається, що там лише на 2 куплети, третього куплета нема. Йде: вступ - І куплет - приспів (двічі)  - програш (вступ) - 2 куплет - приспів - приспів-інструментал - кода. Чи я помиляюся?

Отредактировано RWT (2013-09-17 23:41:54)

0

3

дякую

0

4

RWT
Шановний Василю Трохимовичу!
Дійсно,мінусовка лише на два куплети.
Будучи в Луцьку в цьому році на конкурсі ''Вчитель року -2013''
в номінації ''Музика''як член журі,я особисто зустрічався з Галиною
Вікторівною Васіною(в її школі проводились конкурсні уроки) і отримав книги з піснями
(нотний текст,та слова) і фонограми з рук самої авторки цих чудових пісень.
На жаль іншої фонограми до пісні''Господарі-діти'' - немає.

+1

5

Дякую!!!

0

6

ivandov
Спасибо за песню.

0

7

Хороша пісня

0

8

ivandov
Доброго вечора, шановний Іване Івановичу. Мене звуть Наталя, на сайті я ду-у-уже недавно і не дуже розібралася в правилах. Пошуки мінусу  пісні  Музика Г.Васіної сл.М.Петренка''Господарі-діти'' і привели мене на ваш сайт. Скачати її не вдається -допоможіть  будь-ласка.Дякую.

0

9

natachkabarabachka36
Перегляньте будь ласка свою пошту. http://mysmiles.ru/super_smilies089.gif

+1

10

Дякую!!!

0

11

дуже гарна та універсальна піня, прошу прислати на пошту + ДЯКУЮ veternot@mail.ru

0

12

Доброго дня, дуже терміново шукаю мінус на пісню"Господарі діти". Буду вдячна за допомогу )

0


Вы здесь » minus-star: Форум создан в помощь музыкантам, вокалистам и просто любителям музыки... » Детские минусовки » Музика Г.Васіної сл.М.Петренка''Господарі-діти'' - мінус,ноти,текст.


Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно